September 26, 2023, Tuesday
९ आश्विन २०८०, मंगलवार
Trending

खाद्य वितरक चालकको काम गर्दै आएका नेपाली युवाको मृत्यु

खाद्य वितरक चालकको काम गर्दै आएका नेपाली युवाको मृत्यु

गुलरिया । युरोपस्थित विकसित देश माल्टाको  मार्साको एल्डो मोरो सडकमा  बुधबार बिहान ट्रकले ल्याम्पपोस्टमा तोडफोड गरी स्क्र्याप मेटलको लोड ट्राफिकको विपरित लेनहरूमा खसालेपछि खाद्य वितरक चालकको मृत्यु भएको थियो।

प्रत्यक्षदर्शीहरूले “भयानक” दृश्य वर्णन गरे र उनीहरूले कसरी आफ्नो ज्यानको लागि डराए जब DAF ट्रक व्यस्त सडकको केन्द्र पट्टी बिहान ११:३० बजे पल्टियो। धातुको केही भाग एक २८ वर्षीय नेपाली खाना डेलिभरी चालकमा खसे। जो विपरीत दिशामा किम्को एजिलिटी मोटरसाइकलमा सवार थिए। उनलाई तत्कालै मोटरद्वारा अस्पताल पुर्याइयो तर बाँच्न सकेनन्।   ती नेपाली युवा अजय श्रेष्ठ भएको र उनको दुःखद निधनको खबरले पुरै गुलरिया शोकमा डुबेको छ।  https://timesofmalta.com/articles/view/food-delivery-driver-killed-as-truck-topples-over-on-marsas-aldo-moro.934909