September 26, 2023, Tuesday
९ आश्विन २०८०, मंगलवार
Trending

आमाले छोडेर बिचल्लीमा परेका गुलरिया दीपेन्द्रनगर टोलका ४ सन्तानलाई खाद्यान्न तथा लत्ताकपडा सहयोग

आमाले छोडेर बिचल्लीमा परेका गुलरिया दीपेन्द्रनगर टोलका ४ सन्तानलाई खाद्यान्न तथा लत्ताकपडा सहयोग

गुलरिया । आमाले घर छोडेर हिंडेपछि  खान लाउन समस्यामा परी बिचल्लीमा परेका गुलरिया दीपेन्द्रनगर टोलका ४ सन्तानलाई खाद्यान्न तथा लत्ताकपडा सहयोग प्रदान गरिएको छ। गुलरिया ८ सर्जु नदी टपरा घर भई गुलरिया ६ दीपेन्द्रनगर टोल बस्ने आमा शान्ति घर्तीले घर छोडेर हिँडेपछि बिचल्लीमा परेका  पांच बालबालिकाहरु १५ वर्षीय पिंकी घर्ती,  १३ वर्षीय अमृत घर्ती, ६ वर्षीय  वैदिक अपाङ्ग  बालक अर्जुन घर्ती र ४ वर्षीय बबिता घर्ती र बाबु र शसिराम घर्तीलाई ओछयान, ब्लांकेट, खाद्यान्न, लगाउने कपडा सहयोग प्रदान गरिएको हो। गुलरिया नगरपालिका महिला तथा बालबालिका शाखा र युनेस्को बाँकेको सहयोगमा गुलरिया नगर उप  प्रमुख सुशीला गिरी, महिला तथा बालबालिका शाखा प्रमुख शिला शाह, वडा अध्यक्ष नीरज शर्मा घरै पुगी बिचल्लीमा परेकालाई सी सामाग्री हस्तान्तरण गर्नु भएको हो।